A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Orinda - Lollipopa  (Feat. Noizy)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  24

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

13/02/2014

2014-02-13T17:00:41

Featuring

Noizy

Muzika:

Alban Kondi

Muzika:

Briz Musaraj


hola ORLINDA
NOIZYYYYYYYYY
ALRIGHT
IMMA MAKE YOU DUTTY WINE
DUTTY WINE AHA
GONNA MAKE ME DUTTY WINE
DUTTY WINW AHA
GONNA MAKE ME WINE
GONNA MAKE ME WINW YAAAH

E PYTA QYSH E KI EMRIN MTHA
SASHT BIZNESI JOT
I THASH IM A BUSINESS BOY
EDHE KOM BIZNESE PLOT
KSHU QE
KY MOMENT MUNDET ME KON BIZNESI JEM
THJESHT PYTA PER EMRIN SKI NEVOJ MU CMEND
DUKESH SHUM INTELIGJENTE
SILLESH INDIFERENTE
PAMJA HI DASS
MAA KOMPLIMENTE

SEE I WAS JUST THINKING
MAYBE QE CAN BE FRIENDS
LITTLE HI AND BY
E NDOSHTA DALIM ON THE WEEKENDS

UN NUK DAL NGA BLLOKU
SE E KAM BBABIN E
NESE DAL KA BLLOKU SE I KOM XHEPAT PLOT

IM A SELF MADE MILIONARE
AND IF YOU FEEL ME MIDDLE
FINGERS UP ON THE AIR

SO QE POP CHAMPAGNES NA RA LLOTARIA
SOME THING NEVER CHANGE
NUK NDRYSHON SHQIPTARIA

LOLLIPOPA LOLLIPOPA KMISHA ME KOPSA
XHEPAT QAQ TFRYME SIKUR TJEM KAIZER SOZA

Orinda
QAR DO ME I THON GOCAVEEEEE?
REF 2X
VETEM LUJ SI LU TI
LOLLIPOPA
VETEM LUJ SI DI TI
LOLLIPOPA
E QKA MENON KUR PO MNI
AND ALL MY LADIES IN THE CLUB
HOOOOOOOOOOOOTTTTTTTTTTTTTT
BURN IT UP
BUM IT UP YEAAAH
EDHE 1

YOU GOT THE FLOW BABY
SO OK
YOU SAY YOU LIKE IT REAL SHOW
AND I THINK I GOT THE FLOW
YEEEEEEEEEEEEEEEEEP

YOU WANNA PLAY WITH LOLLIPOPSA
GONNA COST YOU 3 SHOTSA
JO NUK MA NI SE SA ESHTE ORA BABY
JO NUK E DI KUR MBARON NATA BABY
YOU WANNA HAVE ME ON YOUR I-PHONE
BUT YOU GOT LONG WAY TO GO

NOIZY

SO QE POP CHAMPAGNES NA RA LLOTARIA
SOME THING NEVER CHANGE
NUK NDRYSHON SHQIPTARIA

LOLLIPOPA LOLLIPOPA KMISHA ME KOPSA
XHEPAT QAQ TFRYME SIKUR TJEM KAIZER SOZA

RONELA[REF 2X]
VETEM LUJ SI LU TI
LOLLIPOPA
VETEM LUJ SI DI TI
LOLLIPOPA
E QKA MENON KUR PO MNI
AND ALL MY LADIES IN THE CLUB
HOOOOOOOOOOOOTTTTTTTTTTTTTT
BURN IT UP
BUM IT UP YEAAAH
EDHE 1
NOIZY
GIRL I WANNA SEE YOU HOW YOU LOG ON
LOG ON I WANNA SEE YOU HOW LOG ON
GIRL I WANNA SEE YOU HOW YOU LOG ON
LOG ON I WANNA SEE YOU HOW LOG ON
OME A KE MO
HAHAHAHAHAHAHAHAH

RRADHA IME
LADIES IN DA DUBBBBBBBBBBBBBBB
AND ALL MY LADIES IN THE CLUB
BURN IT UP BURN IT UP YEAAH

RONELA[REF 2X]
VETEM LUJ SI LU TI
LOLLIPOPA
VETEM LUJ SI DI TI
LOLLIPOPA
E QKA MENON KUR PO MNI
AND ALL MY LADIES IN THE CLUB
HOOOOOOOOOOOOTTTTTTTTTTTTTT
BURN IT UP
BUM IT UP YEAAAH
EDHE 1


Ky tekst u dërgua nga  leli2013
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019