Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dani & Vjollca Haxhiu - Jem Mat Miret Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Qika, Qika
A po ta kane shume
Ty Degjova Mat Bukren Bote
Qika, Qika
A po ta kane shume
O pata fale ti
O lumi une
Je,Je, Ma I Miri
Nuk te kam zgjedh
Pa ty Pa Hiri
Je,Je Ma I Miri
Zemer Veq Ty
Te Thirri
Jem,Jem Mate Mire
E dynjas
Jem,Jem Mate Mire
E dynjas
Prandaj Jemi Bashke
Jem,Jem Mate Mire
E dynjas
Jem,Jem Mate Mire
E dynjas
Prandaj Jemi Bashke
Qika, Qika
U mbush qyteti
Veq Te Ti
Syni Me Mbeti
Qika, Qika
A po ta kane shume
O pata fale ti lumi une
Je,Je Unikat
Hajt Afrohu Pak Ma Ngat
Je,Je Ma I Miri
Zemer Veq Ty Te Thirri
Jem,Jem Mate Mire
E dynjas
Jem,Jem Mate Mire
E dynjas
Prandaj Jemi Bashke


Ky tekst u dërgua nga Mixha

Dani & Vjollca Haxhiu - Jem Mat Miret
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jem Mat Miret".
3. Video është e këngës "Jem Mat Miret", por nuk këndohet nga Dani & Vjollca Haxhiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ramadan Krasniqi (Dani):


Komente 0