Më mbaj mend (për 1 muaj)

Remzije Osmani - Kur Do Te Behesh Nuse (Feat. Afrim Aliu, Shyhrete Behluli & Mahmut Ferati)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Mahmuti...
Kur do te behesh nuse coco
Bahu pak me mende
Bahu pak me mende

Afrimi...
Punet e sabahut nuse
Merri krejt me rende
Merri krejt me rende

Mahmuti & Afrimi
Punet e sabahut nuse
Merri krejt me rend
O merri krejt me rende

Shyhretja...
Kur do te thote ty aga baba
Nuse bom ni kafe
Nuse bom ni kafe

Remzija...
Mos i thuj ti aga babes
Çka jane ato llafe
Çka jane ato llafe

Sebashku...
Mos i thuj ti aga babes
Çka jane ato llafe
O çka jane ato llafe

Ky tekst u dërgua nga ARSIMI   arsimdiberFeaturing: Afrim Aliu
Featuring: Mahmut Ferati
Featuring: Shyhrete Behluli
Publikimi: 09/05/2012


Më Shumë Këngë Nga Remzie Osmani:


Komente 0


Remzije Osmani - Kur Do Te Behesh Nuse
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kur Do Te Behesh Nuse".
3. Video është e këngës "Kur Do Te Behesh Nuse", por nuk këndohet nga Remzije Osmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.