Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rosela Gjylbegu - Pa Ty, Pa Mua Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  40

Zemër _ pa frikë ta them,
që ti _ kund s'le pas meje.
Më vjen shumë keq ta them ndër sy,
po dhe unë s'vdes pas teje.
Jo s'duhet lënë të shkasë ndër këmbë,
toka me shpejtësi rrufeje.
Të mbesim miq, pastaj të vdesim.

[Refreni 1]:
Një zemër ti, një zemër unë,
humbëm shtigjeve të huaja.
Për ne s'do t'ketë më _.

[Refreni 2]:
E bukur bota do të jetë për ty edhe për mua,
tani që s'do të ketë më as "më do" edhe "të dua".
Një shteg të hapur do ta lë gjithmonë sekret në zemrën time,
sa herë që do më thuash "më mungon ti jeta ime".

Pa ty në _, e humbur s'jam,
por ta them, më bën në zemër.
Një siluetë mbete në xham,
dhe më ndjekë si brengë pa emër.
Me fat i qofsha _ kujton.
se më _ më puthje tjetër.
Më puth sërisht, do t'ndjehem femër.

E bukur bota s'mund të jetë pa ty edhe pa mua.
_ ty mua gjithmonë asaj, më do edhe të dua.
Një rreze drit' unë do ta lë të prehemi në ënd'rra,
sa herë do ta kërkosh të futesh ti tek mua brenda.


Ky tekst u dërgua nga N

Rosela Gjylbegu - Pa Ty, Pa Mua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pa Ty, Pa Mua".
3. Video është e këngës "Pa Ty, Pa Mua", por nuk këndohet nga Rosela Gjylbegu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rosela Gjylbegu:


Komente 0