Më mbaj mend (për 1 muaj)


Rosela Gjylbegu - Djali I Kumbarës

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Djali I Kumbarës".
3. Video është e këngës "Djali I Kumbarës", por nuk këndohet nga Rosela Gjylbegu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Rosela Gjylbegu - Djali I Kumbarës  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  66

Pjesëmarrëse në

Kenga Ime 2014

Komente

Asnjë Koment

11/05/2014

2014-05-11T20:50:58+00:00ye ye ye yehh... ahah...

djali kumbares ka ardh me bujt
baba na i qiti meze raki
po hic potirin nuk e ka lujt
s'po don me pi
ndoshta asht lodhun dhe don me fjet
e urdhnon baba ciken me shtru
kur u shtri djali me jorgan vet
qika e ka mblu

REF 2x:
Po hijeshumja si nuk shikoj
u skuq vogelushja e u ba ftyre gjak
se kamen djalit teksa kaloj
ja shkeli pak

mmm...
aaa...

kerciti dhamt djaloshi ri
po nuk ofshani e s`bani za
se shkeli vajza s`u ba cudi
ajo s`e pa

kaluan ditet djali te mjere
n`thellesi te zemres
ju ngul nje gjemb
kemba qe shkeli vajza athere
perseri po i dhemb

REF 2x:
Po hijeshume si nuk shikoj
u skuq vogelushja e u ba ftyre gjak
se kamen djalit teksa kaloj
ja shkeli pak


Ky tekst u dërgua nga anila
Më Shumë Këngë Nga Rosela Gjylbegu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet