A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Rovena Dilo & Gent Bushpepa - S'Jam Balade


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

21/12/2008

2008-12-21T08:11:41

See Also

Gent Bushpepa

Music:

Armend Rexhepagiqi

Lyrics:

Aida Baraku

Arrangement:

Gent Bushpepa

Participating in

Festivali i 47-të në RTSH


Ishte shkruar un te vuaj sho nje dore shpertheu faji po ti...
Ne mbarojme nje faqe qe u ndam Ishte shkruar ti merr fyme po shpirti i vrar ka mbetu prej vet mallkimit
E filloj nga zemres qe pata nga zemra qe dua nga zemres jote
Ti provoje nje grusht me plumb e ndoshta do ndjehesh si une

Ref : S'jam balade s'jam balade s'jam pa gjak e pa zjarr le te me fal Perendia
S'jam balade pa mekat mos jeto ne kete nate ulerine dashuria

Ishte shkruar po nuk mbeti te kuptohet thelbi asaj qe jemi ne te dy
Ishte shkruar dylli i zbehur sdi se ku kam ngecur duke kerkuar ndaj te gjeta mes dhimbjeve te mija ne venta e meja meritoje nje fjale nga une ta dish se rendon si nje plumb

Ref : S'jam balade s'jam balade s'jam pa gjak e pa zjarr le te me fal Perendia
S'jam balade pa mekat mos jeto ne kete nate ulerine dashuria

eeeeeee eksploduam ne aq shume gabime
oooo dashuri e jetes time
oooooo sjam balade
Se une nuk jam balade s'jam balade s'jam e pa gjak e pa zjarr le te me fal Perendia
sjam balade e e pa fat mos jeto ne kete nate ulerin dashuria
oooouuuuaaaaa
oooaaaooooaaaaaahh


Lyrics submited by Festbardha
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019