A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Sefe Duraj - Embel Ti Ma Le  (Feat. Majlinda Cikaqi)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

11/11/2017

2017-11-11T17:09:46

Featuring

Majlinda Cikaqi

Teksti:

Uki Latifi

Video Produksioni:

XL FilmsKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Embel Ti Ma Le" kënduar nga Sefe Duraj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Sefe Duraj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018