Më mbaj mend (për 1 muaj)

Semi Jaupaj - Autostrade Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Sa per mu n'autostrade n'vija t'plota tejkalo
Sa per mu dil cdo t'premte eskalo
Sa per mu fluturo, n'krevat te ajo atero
Sa per mu nisja me to jeto

ref
se nuk ma nin mo nuk ma nuk ma nin
e kur sta nin ty mu ca ka me ma ni
eeeej
se nuk ma nin mo nuk ma nuk ma nin
e kur sta nin ty mu ca ka me ma ni
eeeejj

E ti fshije, cdo fotografi me mu
hajd fshije,gjithcka qe kena kalu
hajd fshiji krejt se e kena meritu
Dyt e perdorem njoni tjtr dikon tjeter me harru

Gabon,nese thu qe ti mke lon
gabon, nese thu qe te kam dashte gabon
nese najher mkujton
gabon gabon gabon
Semi Jaupaj
Renditja: Top 200
Publikimi: 25/05/2023
Muzika: Yll Limani
Teksti: Yll Limani
Video Produksioni: Imagine Films
Produksioni: Fatjon Miftaraj
Mix And Master: Johan Bejerholm


Semi Jaupaj - Autostrade
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Autostrade".
3. Video është e këngës "Autostrade", por nuk këndohet nga Semi Jaupaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Semi Jaupaj:


Komente 0