Më mbaj mend (për 1 muaj)

Seven Saraqi - Hajde Ma Ngat Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  58

oj zemmer e qysh pe bon at sendin
,mos ele per pakk per paak
qysh dush bane ndaq perpara ndaq Mas o yeaah

hajde ma ngat hajde ma ngat hajde ma nGat
mos um rri larg mos um rri larg yea yea yea
afrohu edhe ma ngat afroju ngat
mos um rri larg se nuk kom shum wakt

tititi pe dridh ma shum se basi Nclub
thoben Bugati boma ni krug Tgaat
you know whatt i Like
qata qe pe bon tregom sa kushton am kallxon Bejb


hajde ma ngat hajde ma ngat hajde ma ngat
mos um rri larg mos um rri larg yea yea yea
afrohu edhe ma ngat afroju ngat
mos um rri larg se nuk kom shum wakt


Ky tekst u dërgua nga BinakeSeven Saraqi
Renditja: Top 200
Publikimi: 31/07/2014
Muzika: Seven Saraqi & Big Bang (Arbër Gjikolli)
Teksti: Gjiko
Orkestrimi: Stash
Video Produksioni: MAX Production


Seven Saraqi - Hajde Ma Ngat
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde Ma Ngat".
3. Video është e këngës "Hajde Ma Ngat", por nuk këndohet nga Seven Saraqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Seven Saraqi:


Komente 9