Audio

Dj Blunt & Real 1 - 808  (Feat. Zzap & Chriss)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  5

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

12/07/2011

2011-07-12T20:31:07

Featuring

Zzap And Chriss

Më Shumë Nga

Real 1

Më Shumë Nga

Dj Blunt

Këngë e albumit:

"Classic G"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "808" kënduar nga Dj Blunt & Real 1.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Dj Blunt & Real 1 i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Shaolin Gang:

Më Shumë...