Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dj Blunt & Real 1 - Pare Si Thaqi, Pare Si Rama Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  21

Ref.
Parfim Versace, Pare si Thaci
Versace, Versace, Versace, Versace
Dolce & Gabbana, Pare si Rama
Gabbana, Gabbana, Gabbana, Gabbana

Str.
Trupin e ki ti shume cool
Belin e ki ti shume te holl'
E imja je (je je)
Sonte me mu je (je je)
Qikat e holla (e e)
Qikat e mesme (e e)
Hajde ale le (le le)
Qikat po kcejn (kcejn kcejn)
Shaolin Gang, Real 1 & Dj Blunt
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/04/2017
Teksti: Shaolin Gang
Produksioni: Shaolin Gang & Florent Boshnjaku


Dj Blunt & Real 1 - Pare Si Thaqi, Pare Si Rama
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pare Si Thaqi, Pare Si Rama".
3. Video është e këngës "Pare Si Thaqi, Pare Si Rama", por nuk këndohet nga Dj Blunt & Real 1.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shaolin Gang:


Komente 0