Audio

Shkurte Fejza & Shyhrete Behluli - Unë Dhe Ti  (Feat. Afrim Muçiqi & Shaqir Cervadiku)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2008

2008-12-01T00:00:00

Featuring

Afrim Muçiqi

Featuring

Shaqir Cërvadiku

Më Shumë Nga

Shyhrete Behluli

Këngë e albumit:

"Afrimi, Shkurtja, Shyhretja & Shaqa"
Afrimi...
Pse keshtu na me u nda
Njoni tjetrin pse me sha
Fjala e keqe mbahet mend
Dashuris nuk i len vend

Shaqiri...
Pse keshtu na me u nda
Njoni tjetrin pse me sha
Fjal e keqe mbahet mend
Dashuris nuk i len vend

Shaqiri...
Un dhe ti un dhe ti
Nuk lam vend per dashuri
Sa t'ka qiell sa t'ka tok
Un dhe ti nuk jem mas shok

Afrimi...
Un dhe ti ti dhe un
Dashuris i kem dhan fund
Sa t'ka qiell e sa t'ka tok
Un dhe ti ma s'jem mas shok

Shkurtja...
Pse keshtu na me u nda
Njani tjetrin pse me sha
Fjala e keqe mbahet mend
Dashunis nuk i len vend

Shyhretja...
Pse keshtu na me u nda
Njani tjetrin pse me sha
Fjala e keqe mbahet mend
Dashuris nuk i len vend

Shkurtja...
Un dhe ti un dhe ti
Nuk lam vend per dashuni
Sa t'ka qiell e sa t'ka tok
Un dhe ti nuk jem mas shok

Shyhretja...
Un dhe ti ti dhe un
Dashunis i kem dhan fund
Sa t'ka qiell e sa t'ka tok
Un dhe ti ma s'jem mas shok

...


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber
Më Shumë Këngë Nga Shkurte Fejza:

Më Shumë...