Më mbaj mend (për 1 muaj)


Shota Baraliu - E Zonja

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Zonja".
3. Video është e këngës "E Zonja", por nuk këndohet nga Shota Baraliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Shota Baraliu - E Zonja  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  6

Muzika:

Armend Rexhepagiqi

Teksti:

Aida Baraku

Këngë e albumit:

"Hite Vere 2011 Cd 2"

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2009

Komente

Asnjë Koment

14/12/2009

2009-12-13T23:00:00+00:00e zonja definitivisht ne menyr te brish te mban e te sill n'gisht e zonja per humbje te drejt frik nga ti nuk njeh me te tjeret shpesh e sheh

Je e re sikur sdon me pa cka te shoh nuk i ka

Refreni:

Ti a spo don ti a spo din kjo nje ndarje qon para shoke ti bertet e shpesh t'ofendon e di qe nuk eshte e drejt pra jepi fund shpejt se her ne shtratin ton me tjeter e kam gjet


Ky tekst u dërgua nga Albinna'
Më Shumë Këngë Nga Shota Baraliu:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet