Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shota Baraliu - Flm Per Sms Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

flm per sms per sms, ee flm per sms..

auu telefoni,auu eksplodoj
erdhen mesazhet pa fytyra,
auu aty shkruan nuk te dua
e un i laj mbathjet e tua

auu nervozohem pak, mashkull burracak ku e ke kulturen tash auu mbi supe qe e ke qupezen e re me nje mesazh

ref:
flm per sms per sms ,e flm per sms
flm per sms per sms, e flm per sms
flm per sms te faleminderit ,te hakmerrem nuk kam koh
kishe zili per fjal te nderit
as spo tshoh as spo tnjoh..
Shota Baraliu
Renditja: Top 200
Publikimi: 15/04/2010
Festivali: Top Fest 7
Muzika: Armend Rexhepagiqi
Teksti: Aida Baraku
Orkestrimi: Florent Boshnjaku


Shota Baraliu - Flm Per Sms
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Flm Per Sms".
3. Video është e këngës "Flm Per Sms", por nuk këndohet nga Shota Baraliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shota Baraliu:


Komente 0