Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shqipri Kelmendi - Gabimet (Feat. Linda Hakaj)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Me bindi e verteta
E lumtur nuk eshte jeta
Ka vetem dite te lumtura
Kujtimet s'jane te lehta
Sot kur i humbur mbeta
Mendja me shkon vetem te e pamundura

E pamundur e pamundur
Por te lutem mos shpreso
Nje dashni vet e ke humbur e mos shpreso

Gabime plot e syt me lot
Une u binda dhe me veten fola sot
Gabime plot, njerezit gabojne
Sa me kushtojn gabimet
Sa vone e kuptoj

Harrova qka tentova
Gabova sa shume gabova
Vleren un ty nuk ta kam dite
Kudo qe ika shkova
Jo kurr nuk te harrova
Se fundin kurr nuk e kam prit

E pamundur e pamundur
Por te lutem mos shpreso
Nje dashni vet e ke humbur e mos shpreso

Gabime plot e syt me lot
Une u binda dhe me veten fola sot
Gabime plot, njerezit gabojne
Sa me kushtojn gabimet
Sa vone e kuptoj

E pamundur e pamundur
Por te lutem mos shpreso
Nje dashni vet e ke humbur e mos shpreso

Gabime plot e syt me lot
Une u binda dhe me veten fola sot
Gabime plot, njerezit gabojne
Sa me kushtojn gabimet
Sa vone e kuptoj
Shqipri Kelmendi
Featuring: Linda Hakaj
Publikimi: 29/03/2019
Muzika: Ardian Kastrati
Teksti: Kreshnik Avdiu
Orkestrimi: Ardian Kastrati
Video Produksioni: Urban Graphics


Shqipri Kelmendi - Gabimet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gabimet".
3. Video është e këngës "Gabimet", por nuk këndohet nga Shqipri Kelmendi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shqipri Kelmendi:


Komente 0