Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sinan Vllasaliu & Albina Kelmendi - Denim Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Sinani:
Publikisht
Ndarje me ke shpalle
Vendim qe si behet balle
Per qdo gje, t’kam pas krahe
Per asgje prishe gjithqka

Albina:
I pa bese
Dashnia eshte ndjenje e besim
e jo mashtrim
Qka ofron n’jete ke me mar
Falje s’meriton
Asnje tradhtare
Denim meriton denim
N’dashuri bone krim

Sinani:
Denimin po e paguj
Me kusht ti jo e tjeter kujt

Edhe sonte
pa gjume n’sy
Lutem me u kthy
Shtrati u zgjeru, dhoma u ngushtu
S’eshte normal qka po ndodh me mu

Albina:
I pa bese
Dashnia eshte ndjenje e besim
e jo mashtrim
Qka ofron n’jete ke me mar
Falje s’meriton
Asnje tradhtare
Denim meriton denim
N’dashuri bone krim
Sinan Vllasaliu & Albina Kelmendi
Publikimi: 21/11/2018
Teksti: Ghulo
Orkestrimi: Alban Furtuna


Sinan Vllasaliu & Albina Kelmendi - Denim
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Denim".
3. Video është e këngës "Denim", por nuk këndohet nga Sinan Vllasaliu & Albina Kelmendi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

5

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Sinan Vllasaliu:


Komente 0