Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tringa Kay - Your Love (Feat. Fajt)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

REF. x2:
Give me, give me yout love
kejt qka don per ty i boj
bejbi give me your love
pom vyn pot ni pot du.

Nje shpi e madhe me shishe fishekzjarre
me shume gota shampanje
e bojna drit me dashni e win
e madhe e une per me dale
me shume gota shampanje
e bojna drit me dashni e vin

REF. x2:
Give me, give me yout love
kejt qka don per ty i boj
bejbi give me your love
pom vyn pot ni pot du.
Tringa Kay
Featuring: Fajt
Renditja: Top 200
Publikimi: 28/05/2016
Video Produksioni: Black Fish Entertainment
Produksioni: Genc Prelvukaj


Tringa Kay - Your Love
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Your Love".
3. Video është e këngës "Your Love", por nuk këndohet nga Tringa Kay.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Tringa Kay:


Komente 2