Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vedat Ademi & Redina Trieshi - Edhe Nje Here Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  7

REF. 2x:
Edhe nje here
Syte nuk dua te ti ndaj
Mendimet qe me vene ne faj
Thelle ne zemer do ti mbaj- aj aj

...
...

Ndoshta t’kam njohur n’tjeter jete,
n’endrrat e mia vjen cdo nate,
e di sa shume sa shume te du,
e di sa shume sa shume te du

REF. 2x:
Edhe nje here
Syte nuk dua te ti ndaj
Mendimet qe me vene ne faj
Thelle ne zemer do ti mbaj- aj aj
Vedat Ademi & Redina Trieshi
Renditja: Top 200
Publikimi: 06/09/2021
Teksti: Redina Trieshi
Video Produksioni: Pro Video
Produksioni: Gent Myftaraj


Vedat Ademi & Redina Trieshi - Edhe Nje Here
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Edhe Nje Here".
3. Video është e këngës "Edhe Nje Here", por nuk këndohet nga Vedat Ademi & Redina Trieshi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vedat Ademi:


Komente 0