A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Vjollca Buçaj, Violeta Kajtazi & Flora Gashi - Njezet E Pese Gersheta


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/2015

2015-12-31T15:55:52

See Also

Violeta Kajtazi

See Also

Flora Gashi

Arrangement:

Naim KrasniqiIt's a long time that we try finding the lyrics to "Njezet E Pese Gersheta" sung by Vjollca Buçaj, Violeta Kajtazi & Flora Gashi.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Vjollca Buçaj, Violeta Kajtazi & Flora Gashi attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics

One song with the same title was found and it's sung by Eranda Libohova. We wish that's the lyrics you are looking for:

O njezet e pese gersheta
Ti numerova pa fjeta x2

Ti smi numerove dot
More djalo borzilok x2

Ref...
Moj lajle moj lule
E sa e bukur qe me je x4

O ti numerova kur flije
Buze kuqe karajfile x2

Ti smi numerove dot
More djalo borzilok x2

Ref...
Moj lajle moj lule
E sa e bukur qe me je x4

...1 2 3 4 5 6 7 8 9 10...
...11 12 13 14 15 16 17...
...18 19 20 21 22 23 24 25 te keqen

Ref...
Moj lajle moj lule
E sa e bukur qe me je x4more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019