Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video

Vjollca Selimi & Mimoza Kryeziu - Mos Luj Me Mu  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

30/12/2017

2017-12-30T21:00:04

Më Shumë Nga

Mimoza Kryeziu

Orkestrimi:

Naim KrasniqiKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mos Luj Me Mu" kënduar nga Vjollca Selimi & Mimoza Kryeziu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Vjollca Selimi & Mimoza Kryeziu i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Vjollca Selimi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet