TEKSTESHQIP

Xhensila & Varrosi
Pina Pina
Lyrics

Pina pina x3
Yoo egli
Pina pina
Takom edhe pina pina
Mushim goten me tequila
Pina pina
Sonte du mu de me tv
Pina pina
Ti mum rren dhe un se kom dit
Pina pina
Takom edhe pina pina
Mushem goten me tequila pina pina
Sonte du mu de me tv
Pina pina
Ti mum rren dhe un se kom dit
Pina pina
Ayy papito
Xhensila te don ty bonito
Jo soj aj mamita
Peligrosa pom vjen mu bonita
Loco per ty loca
Ose kam pi pom leviz toka
Loco for me loco
Ose kam pi pom leviz toka
Loco for me loco
Me shiko ne sy dhe me thuaj cfare do do do
Dios mios
Ti mum rrin perpara se du met pa
Dios mios
Edhe ne krahet e tua du me ra dios mios
Sonte du me qesh de me qajt kontigo
Dios mios
Kom pi sot papi
Sas po bi pertok
Kom pi sot papi
Mushën de nje got
Kom pi sot pijen nuk e nali dot
Po nuk po qaj papi por po qesh me lot
Kam pi sot
Kam pi sot
Po nuk pive mu mos mem thui stop
Kam pi sot
Kam pi sot
Po nuk pive mu mos em rri kot Takom dhe pina pina
Pina pina
(Mushem goten me tequila pina pina
Sonte du mu de me ty
Pina pina
Ti mum rren dhe un se kom dit
Pina pina )×2
Hy ne truck si nje flak si bezina
Krejt tut pa ty si prima balerina
Sa e mir qe je si shirt per kartolina
Zemra duket sikur gorgeos prosepina
Pina pina deri hup per tok pina pina
Mezor tu nkom sikur kam vesh patina
Tani jena ktu po ma von se dina
Hapin shishen tjeter he bashk pina pina
Jam i pi l bo tap
Edhe kom me pi prap
Nese kshu e ki pijen me ty pi pernat
Jam nalt spat
Nun du me stop
Ti pi tequila man pak pi konjak
Vrap smund njeki po po iki zigzag
Flak afer teje kom vap
Rrumullak pom sjelli se kom pi pak
Majm njani tjetrin mos me ra or taj (Takom edhe pina pina
Mushem goten me tequila pina pina
Sonte du mu de me ty
Pina pina
Ti mum rren dhe un se kom dit
Pina pina ) ×2
Pina pina × 5
INFO
Për një përshtatje sa më të mirë, ky materiali muzikor është bërë i disponueshëm tek shikuesit në dimensionin vizual me një videoklip muzikor, për produksionin e të cilit u përkujdes Fullmoon Production, teksa u xhirua me regji nga The Claudia. Videoklipi u publikua me datë 10 Gusht 2023. Këngës i janë përshtatur vargjet nga Varrosi & Xhensila Myrtezaj, ndërsa produksionin e realizoi EngliVersal.
Rryma muzikore:
Pop
Renditja:
Top 200