A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • X
  • Xhepi
  • Gjithmone Une Dhe Ti

Audio

Video Link

Xhepi - Gjithmone Une Dhe Ti  (Feat. Ilir Tironsi)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

23/12/2017

2017-12-23T19:20:37

Featuring

Ilir Tironsi

Muzika:

Festim Gici

Muzika:

Keli Shikut

Teksti:

Olsi Celmeta



Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Gjithmone Une Dhe Ti" kënduar nga Xhepi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Xhepi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin






Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019