Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ylli Baka - Per Shum Vjet Gezuar (Feat. Gent Hazizi)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13

Kam një këngë për të kënduar
Mijëra njerëz për të uruar
Te gjithe me gota ne duar
Hajde për shumë vjet gezuar
(x2)

O moj nëna Shqipëri
Gëzuar vitin e ri
Shendet edhe mbarësi
Çdo familje çdo shtëpi
(x2)

Hajde për shum vjet Gezuar


Ky tekst u dërgua nga Tea HoxhaYlli Baka
Renditja: Top 200
Publikimi: 22/12/2017
Muzika: Klodian Qafoku
Teksti: Arben Duka
Orkestrimi: Klodian Qafoku


Ylli Baka - Per Shum Vjet Gezuar
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Per Shum Vjet Gezuar".
3. Video është e këngës "Per Shum Vjet Gezuar", por nuk këndohet nga Ylli Baka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

10

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Ylli Baka:


Komente 0