Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zef Beka & Resmije Krasniqi - Mi Ke Dy Valbona Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Mi Ke Dy Valbona" kënduar nga Zef Beka & Resmije Krasniqi.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Mi Ke Dy Valbona".

Ky tekst është kërkuar 4 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
4

DËRGO TEKSTIN
Featuring: Resmije Krasniqi
Publikimi: 23/09/2021
Muzika: Skender Doshlani
Teksti: Shkëlzen Zalli
Orkestrimi: Xhavit Hajdari
Video Produksioni: Fenix Studio
Fyell (Intro): Rrustem Xhekaj
Fyell & Çifteli: Gent Hoxha
Organizator: Rrustem Xhekaj​​
Edition General: P.M. Fenix TiraneMë Shumë Këngë Nga Zef Beka:


Komente 0


Zef Beka & Resmije Krasniqi - Mi Ke Dy Valbona
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mi Ke Dy Valbona".
3. Video është e këngës "Mi Ke Dy Valbona", por nuk këndohet nga Zef Beka & Resmije Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.