TEKSTESHQIP

Adnan Daci
Pse Bëhesh Se S'më Sheh
Lyrics

Pas shum vite son ty të kam taku
Aq prej mallit Aq prej mallit syt më kan lotu
Por ti shpirti im sdo mem pa me sy
Sikur asnjëherë për ty un skam egzistu

Po e kthen kryt mos me tpa
Sdi a zot ma keq a ka
Pse po ik nga un o shpirt
Nuk e di çfar faj kam ba (2x)

Ref:
Pse bëhesh se s'më sheh
Pse bëhesh se s'më njeh
Para syve mua më ke
Pse bëhesh se s'më sheh
Pse bëhesh se s'më njeh
Kur e imja ishe dhe ni dje

A e din sa keq veten po e ndi
Qysh ke zemër qysh ke zemër s'më shikon në sy
Dikur ishim bashk jemi dasht të dy
E un sot sjam askush skam as vler për ty

Po e kthen kryt mos me tpa
Sdi a zot ma keq a ka
Pse po ik nga un o shpirt
Nuk e di çfar faj kam ba (2x)

Ref 2x:
Pse bëhesh se s'më sheh
Pse bëhesh se s'më njeh
Para syve mua më ke
Pse bëhesh se s'më sheh
Pse bëhesh se s'më njeh
Kur e imja ishe dhe ni dje

DËRGOI: