A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Banda Butuesi - Good Luck (Diss Kobra)  (Feat. Kacaki, Albboy, Doppio O & JKN)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  5

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

24/09/2010

2010-09-24T18:25:18

Featuring

Doppio-O

Featuring

Albboy

Featuring

JKN

Featuring

KacakiIt's a long time that we try finding the lyrics to "Good Luck (Diss Kobra)" sung by Banda Butuesi.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Banda Butuesi attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add LyricsKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019