Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bilbilat E Mushtishtit - Mos Ma Prish Qejfin  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Potpuri Me Yjet"

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Shkurte Fejza

Më Shumë Nga

Afrim Aliu

Më Shumë Nga

Remzie Osmani

Më Shumë Nga

Bekim Kastrati

01/12/2006

2006-11-30T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mos Ma Prish Qejfin" kënduar nga Bilbilat E Mushtishtit.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Bilbilat E Mushtishtit i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Vjollca Buçaj, Ganimete Asllani & Ganimete Jashanica. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Mos ma prish mos ma prish qejfin
Hajde luje luje lujma moter defin x2

Luje defin me çallpare
Kemi nisun kemi nisun dasem te madhe x2

Hajde bjeri bjeri tupanit
Po i ban baba po i ban baba dasem djalit x2

Pe marton baba nji drite
Boll hasret boll hasret e kena prit x2Më Shumë Këngë Nga Bilbilat E Mushtishtit:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet