Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Audio Kërko Video

Bilbilat E Mushtishtit - Pse M'ban Marak  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

01/12/2003

2003-11-30T23:00:00+00:00

Më Shumë Nga

Motrat Mustafa

Më Shumë Nga

Shkurte Fejza

Më Shumë Nga

Remzie Osmani

Më Shumë Nga

Shyhrete Behluli

Këngë e albumit:

"Potpuri Me Bilbilat E Mushtishtit"
Shyhreti...
Pse m'bone marak moj zemer
Pse m'bone marak x2

Remzija...
Dilem para deres moj çik
Se zemra m'u tha x2

Motrat Mustafa...
Hajt moj çik
Mos u ban marak
Do t'i çoj un msitet aman
Mos m'i kthe dur that

Shkurta...
E hajt moj çik
Mos u bon marak
Do t'i çoj un msitet aman
Mos m'i le dur that

Motrat Mustafa...
Dil e tregoj msitit çik
Se me mu ke ra n'dashni x2

Shkurta...
Fjal e bese moj m'i ke dhan
Perveç teje s'marr kerkan x2

Shyhreti...
E hajt moj çik
Mos u bon marak
Do t'i çoj un msitet aman
Mos m'i kthe dur that

Remzija...
Hajt moj çik
Mos u ban marak
Do t'i çoj un msitet aman
Mos m'i kthe dur that


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber
Më Shumë Këngë Nga Bilbilat E Mushtishtit:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet