TEKSTESHQIP

Çiljeta
Jorgjica
Lyrics
(Feat. Devis Xherahu & Endri Prifti)

(2)
me thote bota je i marre
jorgjica jorgjica
une per ty do te shuaj zjarre
jorgjica jorgjica

jorgjica,jorgjica....
nananajnanananaj

(2)
me jep thiken te pres mollen
jorgjica jorgjica
se perndryshe preva doren
jorgjica jorgjica

jorgjica jorgjica
najanajnajnananana

lajlajlajlajlajlajlajlaj..............

(2)
do ta bej goten therrime
jorgjica jorgjica
se ma dogje zemren time
jorgjica jorgjica

jorgjica,jorgjica
najnajnajnajnanana

DËRGOI:
INFO
Komponimi dhe teksti u realizua nga Petro Papakristo, teksa autor i orkestrimit është Adrian Hila.