Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elgit Doda - Ku Je? Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  44Ku je je, ku je je, ku je je je
Ku je je, ku je ti, je je ti
Vallëzova unë prapë me ty sonte
Nëpër iluzione ndiej
E prekja trupin tënd dalëngadalë
E nuk të thoja dot asnjë fjalë

Të shtrëngoja fort të mos ikje
E t’ma lije shpirtin në hije
Me ty dhe vetëm heshtja mjafton
Unë dhe ti e ndjesia jonë

Vendosje ti të ikje
Ikje nëpër mjegull
E sytë më nuk të panë
Më le me premtimet
Më le me kujtimet e fjalët që I thamë

Vendosje ti të ikje
Ikje nëpër mjegull
E sytë më nuk të panë
Më nuk të panë, më nuk të panë panë

Ku je je, ku je je, ku je je je
Ku je je, ku je ti, je je ti

Hej unë për ty s’ndalem
N’trotuar jam tu prit lajmet
Bjema diellin edhe shiun nale
Bjema dritën si meteor n’ajër

Fajet yeah I kam pas unë fajet
Ama as ti nuk fale, nuk fale yeah, nuk fale

Ama sytë e tu kam vizatu n’zemër tatu
Dhe kur nuk je me ty jam zgju
Malli m’mbyti malli
Me t’pas afër e me ta puth ballin

Ama sytë e tu kam vizatu n’zemër tatu
Dhe kur nuk je me ty jam zgju
Malli m’mbyti malli
Edhe shpirti bërtet veç me dit se

Ku je je, ku je je, ku je je je
Ah ku je je, ja ku je je
Ja ku je je, ku je je, ku je je je
Ku je ti, ah ku je ti…


Ky tekst u dërgua nga Heart broken girlElgit Doda
Renditja: Top 200
Publikimi: 16/12/2021
Teksti: Elgit Doda, Olsi Bylyku & Albatros Rexhaj
Video Produksioni: Fullmoon Production
Produksioni: Elgit Doda
Mix/Master: Marenglen Boja
Directed: The ClaudiaElgit Doda - Ku Je?
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ku Je?".
3. Video është e këngës "Ku Je?", por nuk këndohet nga Elgit Doda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

7

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Elgit Doda:


Komente 0