A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Etnon - On Fire  (Feat. Stine, Dj Blunt & Real 1)


Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  161

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

17/06/2012

2012-06-17T14:34:54

Featuring

Dj Blunt

Featuring

Real 1

Featuring

Stine

Featuring

Shaolin Gang

Song from the album:

"7th Chapter"

Participating in

SVFM 2013

Participating in

Netët E Klipit Shqiptar 12


Ref. (STINE)

Party ne rruge, ne shpi, everything is getting higher
krejt durt nalt Prishtina is on fire..
Party ne rrug ne shpi everything is getting higher
krejt durt nalt Tirana is on fire.

Getnz:

Titans kthehen prap en Bllok,
Etnon, Stine, DJ Blunt,
Real 1, Everything is getting higher
Prishtina po kallet, Tirana it's On Fire ,
Ladies and Gent's , Gentz is in your Favorite List ,
TR , PR , we are , Crazy on this...

Party ne rruge, ne shpi, everything is getting higher
krejt durt nalt Prishtina is on fire..
Party ne rrug ne shpi everything is getting higher
krejt durt nalt Tirana is on fire.


Lyrics submited by Meda10   argjend   lazi779
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019