Më mbaj mend (për 1 muaj)

Genta Ismajli - Dridhem  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  115

Muzika:

Sunaj Saraqi

Orkestrimi:

Florent Boshnjaku

Video Produksioni:

Video Art

Këngë e albumit:

"Emracom Me Hitet"

Këngë e albumit:

"Supersonic Me Hitet"

Këngë e albumit:

"Mos Me Shiko"

Komente

10 🔥

01/12/2004

2004-11-30T23:00:00+00:00Edhe ku do qe te shkoj une
Të gjith me shikojn
Vetëm ti gjithë larg me rrine bëhesh se m'injoron
Hajde mu afrohesh shiko se si un vallzoj
Hajde afrohu pranë meje

Ref x2:
Trupin tim te bukur e dridhi e dridhi
Bylyzikt ne dor i silli i silli
Buzët e mija t´zjarrta pesh të qojn.

Te gjith kan dëshir te flasin dhe te jen me mu
Vetem ti gjith larg me rine e une veq ty te du

Hajde mu afrohesh shiko se si un vallzoj
Hajde afrohu pran meje

Ref x5:
Trupin tim te bukur e dridhi e dridhi
Bylyzikt ne dor i silli i silli
Buzët e mija te zjarrta pesh te qojnë.

Ref x4:
Trupin tim të bukur e dridhi e dridhi
Bylyzikt ne dor i silli i silli
Buzët e mija t´zjarrta pesh të qojn.


Ky tekst u dërgua nga beatrisak
Më Shumë Këngë Nga Genta Ismajli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet