Më mbaj mend (për 1 muaj)


Jehona Sopi - Unë Do Ti Laj Këmishat E Tua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Unë Do Ti Laj Këmishat E Tua".
3. Video është e këngës "Unë Do Ti Laj Këmishat E Tua", por nuk këndohet nga Jehona Sopi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Jehona Sopi - Unë Do Ti Laj Këmishat E Tua  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  23

Muzika:

Armend Rexhepagiqi

Teksti:

Aida Baraku

Orkestrimi:

Darko Dimitrov

Video Produksioni:

Entermedia

Pjesëmarrëse në

SVFM 2013

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 12

Komente

Asnjë Koment

27/05/2013

2013-05-27T02:19:25+00:00Ju jeni rritur bashk...
Me sy kuptoheni
Ditën e natën bashk
Vetëm s'martoheni...

Ajo qesh,ti bëhesh diell
Thua se për të i lindur je...
Nuk di mua pse më ke...

Dhe çdo gjë që jetës takoni
Bashk e qani,bashk e festoni
Mua nuk më ftoni...

E unë i laj këmishat tua
Nga komplimentet e saj
Gjersa çahen duart
Sa duroja sa të jem gjallë...

Dhe do ti laj këmishat tua
Ashtu si ti kërkon...
Tapetin e kuq unë do t'ja shtroj
Para jetës tënde hapat kur ja dëgjoj

Vetem se të dashuroj...

Ju jeni rritur bashk...
Me sy kuptoheni
Ditën e natën bashk
Vetëm s'martoheni...

Ajo qesh,ti bëhesh diell
Thua se për të i lindur je...
Nuk di mua pse më kë...

Vetëm shoqe t'jetës e pate
Arsyetimet a janë fakte
Sa ju xhelozoj...

E unë i laj këmishat tua
Nga komplimentet e saj
Gjersa çahen duart
Sa duroja sa të jem gjallë...

Dhe do ti laj këmishat tua
Ashtu si ti kërkon...
Tapetin e kuq unë do t'ja shtroj
Para jetës tënde hapat kur ja dëgjoj

Vetem se të dashuroj...

Do ti laj këmishat tua
Nga komplimentet e saj
Gjersa çahen duart
Sa duroja sa të jem gjallë...

Dhe do ti laj këmishat tua
Ashtu si ti kërkon...
Tapetin e kuq unë do t'ja shtroj
Para jetës tënde hapat kur ja dëgjoj

Vetem se të dashuroj...

Muzika: Armend Rexhepagiqi
Teksti: Aida Baraku
Orkestrimi: Darko Dimitrov
Video Produksioni: Entermedia

Ky tekst u dërgua nga  Annonim   jeta987
Më Shumë Këngë Nga Jehona Sopi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë