Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kengetare Te Ndryshem - Nje Shekull Dashuri Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Me rastin e 100 vjetorit të Nënës Terezë
Këndojnë: Selami Kolonja Leonora Poloska Adrian gaxha Besiana Mehmedi Mustafa Imeri Laura Krliu Berkan dhe Valon Suma

Ju lutemi te na ndihmoni me tekstin e kesaj kenge duke klikuar tek "Korrigjo"


Kengetare Te Ndryshem - Nje Shekull Dashuri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nje Shekull Dashuri".
3. Video është e këngës "Nje Shekull Dashuri", por nuk këndohet nga Kengetare Te Ndryshem.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Këngëtarë të Ndryshëm:


Komente 0