Më mbaj mend (për 1 muaj)

Landi Roko - Yje Jeni Ju (Feat. Murat Nazifi)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.4 / Votuan:  5

ajla kleana jeni jeta
e ardhmja dhe shpresa
babi ju ka gjithcka ju don sa me ska

x2
ajla ti e shtrenjta ime yje jeni ju
kleana me fal gezime babi shum ju du

x2
dy princeshat e mija me ju
zbukurohet shtepia babi klevisin
e gezoni jeten vec ia shtoni

x2
ajla ti e shtrenjta ime yje jeni ju
KLEANA me fal gezime babi shum ju duNuk kemi video për këtë këngë.


Landi Roko
Featuring: Murat Nazifi
Publikimi: 24/03/2018
Muzika: Emrah Xhixho & Festim Gici
Teksti: Olsi Celmeta


Landi Roko - Yje Jeni Ju
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Yje Jeni Ju".
3. Video është e këngës "Yje Jeni Ju", por nuk këndohet nga Landi Roko.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Landi Roko:


Komente 0