Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio Kërko Video

Mandi & Murat Nazifi - Bekimi  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

29/12/2018

2018-12-29T19:59:40+00:00

Më Shumë Nga

Murat Nazifi

Muzika:

Festim Gici

Muzika:

Keli Shikut

Teksti:

Olsi CelmetaKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Bekimi" kënduar nga Mandi & Murat Nazifi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Mandi & Murat Nazifi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Mandi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet