Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mandi - Diva  (Feat. Mikel Elmazi)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Muzika:

Emrah Xhixho

Muzika:

Festim Gici

Teksti:

Olsi Celmeta

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Mikel Elmazi

16/01/2019

2019-01-16T12:59:50+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Diva" kënduar nga Mandi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Mandi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Keli - Diva

REFRENI:

ZEMREN TEK UN E KE DIVA DIVA E KE
VET MA FALE VET MA DHE DIVA DIVA MA DHE
TE KAM XHAN ME KI XHAN DIVA DIVA AMAN
DASHNIJA JON SI VULLKAN DIVA DIVA AMAN.

2X
TY MA FALE ZEMREN, UN TA FALA TEMEN
ME DY FJAL DY GERMA, U BONE E JEMJA.

REFRENI:

ZEMREN TEK UN E KE DIVA DIVA E KE
VET MA FALE VET MA DHE DIVA DIVA MA DHE
TE KAM XHAN ME KI XHAN DIVA DIVA AMAN
DASHNIJA JON SI VULLKAN DIVA DIVA AMAN.

2X
TY MA FALE ZEMREN, UN TA FALA TEMEN
ME DY FJAL DY GERMA, U BONE E JEMJA.

REFRENI:

ZEMREN TEK UN E KE DIVA DIVA E KE
VET MA FALE VET MA DHE DIVA DIVA MA DHE
TE KAM XHAN ME KI XHAN DIVA DIVA AMAN
DASHNIJA JON SI VULLKAN DIVA DIVA AMAN.

Besar - Diva

Vetem per Ty un tash pendona
Jan bo shum dit qe per ty lendona
Vec du me dit, ty a t'kujtona
Kur kem thon, qe bota osht e jona

Baby Baby,kjo hala po dhem
Baby Baby,ton kohen je n'kry tem

Une du me e dit,kur zemren ta kom dhon
Ku e ke hup,ku e ke lon
Du me ma kthy prap,por ty s'je n'telefon
Kthema Kthema Kthema,I don't want no more

Se ne kry veq ty t'kom pas
100 problem onash i lash
Se ne jet veq ty t'kom dasht
Diva Diva a kthehem bashk

Diva un du me dit kah je
Jom tu mundu me u shpreh
Por nuk muna me t'xhet
Pse kile ty ma le

Un du me dit kah je
Jom tu mundu me u shpreh
Por nuk muna me t'xhet
Pse kile ty ma le

2x Diva Diva

Cdo moment kur um ke thirr
Per ty gijth jam kan i lir
Nuk e di a ke xhet ma t'mir
Vec prap po t'thom qe osht shum fshtir

Baby Baby ty m'mungon
Pa ty xhumi del shum ron
Pa ty koha nuk po shkon
Per ty gati jom gijthmon

Edhe pse din qe ty zemren ma ke thy
Prap kur shikon, shikon me zili
Une sen skom bo, kshtu me u ndi
Diva Diva mos u ban kishe spom nin

Edhe pse kohen smujna me e kthy prap
Me nejt bashk cdo dit, cdo nat
Kisha dhon krejt edhe 1 her me tpas ngat
Se si ty Diva, jo asnjo skom pas

Diva un du me dit kah je
Jom tu mundu me u shpreh
Por nuk muna me t'xhet
Pse kile ty ma le

Un du me dit kah je
Jom tu mundu me u shpreh
Por nuk muna me t'xhet
Pse kile ty ma le

2x Diva Diva

El Padrino Man & Don Enio - Diva

eL Padrino Man
eL Padrino Man

eL Padrino Man
eL Padrino Man

Xhane xhane xhane
xhane moj amane
Buzet e tua xhane
me bejne dermane

Xhane xhane xhane
xhane moj amane
Buzet e tua xhane
me bejne dermane

Te Amo te amo te amo te amo
Te amo te amo te amo te amo

Diva diva karamel
kafshon buzen si sheqer
Diva diva in da club
sexy lady çokollat

Diva diva karamel
kafshon buzen si sheqer
Diva diva in da club
sexy lady çokollat

Xhane xhane xhane
xhane moj amane
Buzet e tua xhane
me bejne dermane

Xhane xhane xhane
xhane moj amane
Buzet e tua xhane
me bejne dermane

Amore mi amor
brilla la luna
La noche de l'amor

Amore mi amor
brilla la luna
La noche de l'amor

Dance and shake
the body body body body

Dance and shake
the body body body body

Si llokum me arra
elegante ti
je diva Elbasanit
Romina Romina

Si llokum me arra
elegante ti
je diva Elbasanit
te dua dhe pike

Xhane xhane xhane
xhane moj amane
Buzet e tua xhane
me bejne dermane

Xhane xhane xhane
xhane moj amane
Buzet e tua xhane
me bejne dermane

eL Padrino Man
eL Padrino Man

eL Padrino Man
eL Padrino Man

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga Mandi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet