Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mandi - Europa  (Feat. Murat Nazifi, Fransua Sula, Ervin Qerimi & Ilir Tironsi)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Muzika:

Emrah Xhixho

Muzika:

Festim Gici

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Murat Nazifi

Featuring

Ervin Qerimi

Featuring

Ilir Tironsi

24/04/2019

2019-04-24T17:01:19+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Europa" kënduar nga Mandi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Mandi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Mandi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet