TEKSTESHQIP

Mozzik
Bonjour Madam
Lyrics
(Feat. Noizy)

Hey siri, play bonjour madam
Sexy, nasty, stylish, vozit Bentley
Pretty girl, veshun Fendi
E kisha honger, sikur Candy
Bonjour Madam, Comment tu t’appelles, Bonjour Madam aaaa
Was geht Madam wie war dein name name nochmal
Ku je madam, format e trupit i ki shum gjan aaaa
Ku je madam, format e trupit si ki normal aaaa
Ke-kejt dhomen e ka mush me Channel-i
I pelqen asaj kejlli jenner-i
I ka bo vet s’ja ka ble frajeri
Syt e saj mkan kap si skaneri
E qoj nturki e ajo mthirr abi abi….
ajo nKosove mu mthirr babi babi…..
E ajo nshqipni mu mthirr lali lali….
E ajo mgjermani mu mthirr shaci shaci……
Vec qoma lokacionin o pllum, vi un ta prishi gjumin nese tnxo un ngjum
E mos tfoli ma shum
Vec tni un qaty vec boom boom like..

Bonjour Madam, Comment tu t’appelles, Bonjour Madam aaaa
Was geht Madam wie war dein name name nochmal
Ku je madam, format e trupit i ki shum zjarr aaaa
Ku je madam, format e trupit si ki normal aaaa

Noizy
Sta di emrin po ti ma din temin..
Hajde ulu shari ti e din venin
Sa mir po dukesh baby ti e din renin
Shkruj thellé zemer si ma ki qejfin
je bo si franceze, londineze,
Bonjour, Salute hmm komplimente
Syt si tajlandeze, trupin si prej jamaic
qanten Dior dhe ndor e ka Rolexin

I love a rich bi**h come a f**k a rich kid,
made a million last month just on business,
Pertoj me fol shum vec kom qef aksione,
A ke bo seks naj her privat avione,
Zemer zemer Hajde lujt pèr mu pak,
Sdu me dit ca folin Hajde Luj pèr mu tash,
Nuk je normale jo kam met krejt pa fjal,
Raoudi 3 dhe ti sin me u nal,

Mozzik ref

Bonjour Madam, Comment tu t’appelles, Bonjour Madam aaaa
Was geht Madam wie war dein name name nochmal
Ku je madam, format e trupit i ki shum zjarr aaaa
Ku je madam, format e trupit si ki normal aaaa

DËRGOI:
INFO
Produkti muzikor bëhet i disponueshëm para shikuesve mjaft këndshëm me anë të një videoklipi muzikor, produksioni i të cilit u përgatit nën drejtimin e Sekuencë. Videoklipi u publikua me datë 22 Tetor 2021. Për këtë këngë kanë punuar bashkarisht tekstin Mozzik & Noizy, ndërsa për produksionin janë përkujdesur Rvchet, RZON & PllumB.