TEKSTESHQIP

Xhensila & Noizy
Edhe Nje Nate
Lyrics

[Xhenisla:]
Dhe një natë
Dhe nje natë
Sërisht pa ty
Edhe një natë
Dhe jam mërzit
Mezi e shtyy

[Noizy:]
Edhe një natë
Edhe një natë
Serisht pa ty
Edhe një natë
Edhe një natë
Mezi e shtyy

asnjona asnjona asnjona sun e bon si e bon ti
asnjona asnjona asnjona ska bo si ben ti


[Xhenisla:]
uh baby
asnjoni asnjoni asnjoni ska bo si ti
asnjoni asnjoni asnjoni ska bo si ti

Eo eo ca me bo
Eo eo ti sje mo
A menon per mu kur je vetem me to
Netet e vona
Pa gjum kalonte koha
Sa shpejt qe shkonte ora
Po tash nuk jena ma, sjena ma

Ty tkam frymemarrje, ty tkam un rrahje
E zemres sime, zemra ime nuk ka faje(2x)

[Noizy:]
asnjona asnjona asnjona sun e bon si e bon ti
asnjona asnjona asnjona ska bo si ben ti

[Xhenisla:]
Uh baby
Asnjoni asnjoni asnjoni se bon si e boni ti
Asnjoni asnjoni asnjoni
Zemer tjap respekt edhe dashni
Im a busy man dhe ti mir e di
Vjen dita vjen nata
Kontratat e gjata
Hustler nuk besoj ke nafaka
Im a gangsta edhe boj ca du
Zemer boj muzik vec me u qetsu
Ti ke 21 pytje dhe don pergjigje
Une tthem hajde nkerr zemer ndize digje
E kapim perendimin dhe ecim nbrigje
We can have a good time ska nevoje per dhimbje
Bindje
Jam i sigurt zemer per ket lidhje
Ca esht e imja esht e jotja dihet
Nuk ka sen qe na nda
Ska pse me qa
Du gzushem me tpa
Ty boten ta dha
Nuk ka lek nuk ka sen qe vej para teje
Ti jap krejt dhe nese sdo ma ktheje

[Noizy:]
asnjona asnjona asnjona sun e bon si e bon ti
asnjona asnjona asnjona ska bo si ben ti

[Xhenisla:]
Uh baby
Asnjoni asnjoni asnjoni se bon si e bon ti
Asnjoni asnjoni asnjoni

Dhe nje nate serish pa ty
Dhe nje nate mezi e shtyj
Dhe nje dhe nje nate serish pa ty
Edhe nje nate sa jam mërzit mezi e shtyj

[Noizy:]
asnjona asnjona asnjona sun e bon si e bon ti
asnjona asnjona asnjona ska bo si ben ti

[Xhenisla:]
Uh baby
Asnjoni asnjoni asnjoni
Asnjoni asnjoni asnjoniii

DËRGOI:
INFO
Pasi u kurua në çdo aspekt, ky materiali muzikor vjen në prizmin vizual me një klip muzikor, video produksionin e të cilit e punoi Fullmoon Production, teksa u xhirua me regji nga The Claudia. Ky videoklip u publikua me datë 15 Korrik 2022. Kënga mbart vargjet e shkruara në bashkëpunim nga Noizy & EngliVersal, ndërsa arranzhimin dhe produksionin në studio e shkroi EngliVersal.
Rryma muzikore:
Hip-Hop
Renditja:
Top 200