A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Nora Istrefi - Gangsta  (Feat. Zzap And Chriss & BimBimma)


Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  132

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

18/07/2012

2012-07-18T13:22:29

Featuring

BimBimma

Featuring

Zzap And Chriss

Music:

Aleksandër Gjoka

Music:

Zzap And Chriss

Lyrics:

BimBimma

Video Production:

Entermedia

Song from the album:

"5 Mega Yjet"

Participating in

SVFM 2013

Participating in

Netët E Klipit Shqiptar 12


Oh eyy..oh hah ..Oh Noraaa,Mmmm
E njejta jom edhe kur skom kurgjo
Prap t'len me durt e thata
Sa t'kom thon e ki dikun
Kryt nalt se kthej mrapa
Slow po shkoj perpara

Se e ni veten qe jom gangstaaa
I kom menimet sikur gangstaaa
I kom zgjidhjet se jom gangstaaa
Non stop temen e boj prap me dit qe kthehet
Bota mbrapsht
Se jom gangstaaa
I kom menimet sikur gangstaaa
I kom zgjidhjet se jom gangstaaa
Nese mkthen prej zeros
Sa eshte bash qe ta them miiir

Mos t'terheket vemendja kur e sheh qe s'prishna
Nuk vren ndryshim kur nalen kamerat me dritaaa
Po prap ta bi shkelqimin qe e qes perjashta
JO-O-O ASNI ZO-O-O-O
Femnat si une mundesh me i numru ne gishtaa
Mas veti njerzt qe merren me senet e miaaa
Nuk i nisi punt pa perfundimet e sigurtaa
Jo-o-o asni zo-o-o-o

Se e ni veten qe jom gangstaaa
I kom menimet sikur gangstaaa
I kom zgjidhjet se jom gangstaaa
Non stop temen e boj prap me dit qe kthehet bota mbrapsht

Se jom gangstaaa
I kom menimet sikur gangstaaa
I kom zgjidhjet se jom gangstaaa
Nese mkthen prej zeros
Sa eshte bash qe ta them miiir

Bim Bimma:

Ey...me hate lej tjert let thojn qa dojn se po e din kush jee
Leni mu shpreh,ska rrezik se nuk t'han ai qeni qe leh
E dim qe je gangsta perndryshe s'ishe kon ku je
smunen met prek se djegen e nxehte kur shkrep si rrufe
E ki bo tonen,me goje ju ke kallxu qe sdo me ju ni zonin
Gjysmen e jetes e kishin jep veq niher me kon nvend tonin
Per Inati T'njoni Tjetrit Bimmi,Chrissi,Zzapi me Noren
Je vonu ka ardh vakti kqyre oren se para ftyre ta kapim Hapin e Kohen.


Lyrics submited by ElitaShala   QWERTY
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019