Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nora Istrefi - Ki Me Lyp Me M'pa (Feat. NRG Band)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  13

Nora istrefi

E ke hup ti kit zemren time
Dhe pse ishe gjysma ime
Nuk muj me vazhdu
Edhe pse ende te du

Nrg Band

Zemer e kur un nuk jam
Edhe une ndjenja kam
Edhe un si tiiii
Ndjej dashni edhe merzi

Ref
Ki me lyp mem pa
Zanin me ma ni see
Zemren ta kom dhon
E ti ma ke thy
Dikur ti ki me vujt
E keq ki mu ni
Se sikur un sko me dasht kerkush 2x

E ke hup dikon nanana
Qe veq ty t’ka dasht
Gabimin e kupton
Kur m’sheh me tjeter kon 2x

Ref
Ki me lyp mem pa
Zanin me ma ni see
Zemren ta kom dhon
E ti ma ke thy
Dikur ti ki me vujt
E keq ki mu ni
Se sikur un sko me dasht kerkush 2x


Ky tekst u dërgua nga HanaNora Istrefi
Featuring: NRG Band
Renditja: Top 200
Publikimi: 30/04/2022
Muzika: Nurteel, Besnik Qaka & Nora Istrefi
Teksti: Nurteel & Ghulo
Video Produksioni: Entermedia


Nora Istrefi - Ki Me Lyp Me M'pa
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ki Me Lyp Me M'pa".
3. Video është e këngës "Ki Me Lyp Me M'pa", por nuk këndohet nga Nora Istrefi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nora Istrefi:


Komente 0