Më mbaj mend (për 1 muaj)


Familja Kolonja - Pse Jemi Te Ndare

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pse Jemi Te Ndare".
3. Video është e këngës "Pse Jemi Te Ndare", por nuk këndohet nga Familja Kolonja.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Familja Kolonja - Pse Jemi Te Ndare  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Muzika & Teksti:

Selami Kolonja

Orkestrimi:

Sajmir Çili

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Sidorela Kolonja

Më Shumë Nga

Majsela Kolonja

Më Shumë Nga

Taulant Kolonja

19/06/2018

2018-06-19T10:33:50+00:00Të gjithë në një gjuhë flasim
E jona Shqipëri
Si në Strugë e në Tiranë
E në Kalabri
Në Ulqin e në Preshevë në Shkup e në Prishtinë
Nga kalaja e Janinës
Pashë gjith Shqipërinë
Pse jemi të ndarë ne pyesim
Pse jemi të ndarë
Të gjithë në një gjuhë flasim
Jemi Shqipëtarë

Në Manastir shkova të shkruaj
Shkronjat e lirisë
Ti këndoj Vardarit përmes Shqipërisë
Mes për mes ati ti bie
Për njat bukuri
Si në Strugë e në Tiranë
E në Kalabri
Pse jemi të ndarë ne pyesim
Pse jemi të ndarë
Të gjithë në një gjuhë flasim
Jemi Shqipëtarë


Më Shumë Këngë Nga Selami Kolonja:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet