Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dj Blunt & Real 1 - Do You Love Me (Feat. Linda Hakaj)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  7

Lujna na lojna, lujna na lojna
Sonte e ki ditelindjen, nata osht e jotja
Luja Veton me Loui Vuitton

Ref:
Do you love me? do you do you,
Do you need me? do you do you
Do you want me? Do do you do you
Do do you?do you do you?

Lujna na lojna, lujna na lojna
Sonte e ki ditelindjen, nata osht e jotja
Syn o syn ty a po te hyn
O syn o syn a po shkon ne gym

Ref:
Do you love me? do you do you,
Do you need me? do you do you
Do you want me? Do do you do you
Do do you?do you do you?
Shaolin Gang, Real 1 & Dj Blunt
Featuring: Linda Hakaj
Renditja: Top 200
Publikimi: 10/06/2017
Festivali: Zhurma Show 2017
Muzika: Florent Boshnjaku & Shaolin Gang
Teksti: Shaolin Gang


Dj Blunt & Real 1 - Do You Love Me
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Do You Love Me".
3. Video është e këngës "Do You Love Me", por nuk këndohet nga Dj Blunt & Real 1.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shaolin Gang:


Komente 0