A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

OFFICIAL CHART:
24 Dhjetor 2012 - 30 Dhjetor 2012

Kjo është renditja zyrtare e këngëve në TeksteShqip.com për periudhën 24 Dhjetor 2012 - 30 Dhjetor 2012. Në vendin e parë gjejmë një hyrje të re, e cila katapultohet kështu direkt e në krye të renditjes. Bëhet fjalë për këngën “Per Ty” nga Vedat Ademi. Hyrjet e reja që u renditën më lart në renditje janë: “Per Ty” - Vedat Ademi (Pozicioni 1), “Digje Sonte” - Ermal Fejzullahu (Pozicioni 2), “Iluzione” - Elinel (Pozicioni 25), “Te Premtoj” - Faruk Visoka (Pozicioni 35), “S'ka Inat Ne Dashuri” - Besjan Gashi (Pozicioni 53). Ngjitjet më të mëdha në renditje i arritën këngët: “E Kam Provuar” - Genta Ismajli (+119 pozicione), “Reklama Amoreti” - Gold Ag (+88 pozicione), “Te Ka Lali Shpirt” - Silva Gunbardhi (+75 pozicione), “Romale” - Eli Fara (+70 pozicione), “Cila Ta La Parfumin” - Aferdita Demaku (+64 pozicione).

Browse Charts Archive: 2009 - 2019
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019