Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vjollca Haxhiu - Bien Tupanat Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

-Si fustani i yt i bardh shpirtin e ki
Te shkoft jeta te shkoft jeta vec me dashni
Sa bkukur sa bukur ooo po shkelqen
Te shkoft jeta te shkoft jeta ty qysh t’pelqen

Ref:
Bien tupanat bini cfar ndan
Tka ba nana tka ba nana per mat mirin djal
Bien tupanat bini cfar ndan
Tana tmirat tana tmirat zoti ti ka fal

-Sa tembla sa tembla i ke fjalt
Te shkoft jeata te shkoft jeta sheqer e mjalt
Sa bukur sa bukur oo po shkelqen
Te shkoft jet te shkoft jeta ty qysh t’pelqen

Ref:
2xBien tupanat bini cfar ndan
Tka ba nana tka ba nana per mat tmirin djal
Bien tupanat bini cfar ndan
Tana tmirat tana tmirat zoti ti ka fal


Ky tekst u dërgua nga EVjollca Haxhiu
Publikimi: 13/07/2022
Teksti: Ilir Berani
Orkestrimi: Granit Gashi & Nexhat Mujovi (Wirusi)
Video Produksioni: BUG Production


Vjollca Haxhiu - Bien Tupanat
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bien Tupanat".
3. Video është e këngës "Bien Tupanat", por nuk këndohet nga Vjollca Haxhiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vjollca Haxhiu:


Komente 0