Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ylber Idrizi - Eshte E Kote Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ndizu fiku drita jone,
jo me zor aspak nuk shkon,
u mundova me durrim,
nuk me dole shpirti im.

Ref:
Eshte e kote, eshte e kote
nje buzqeshje nje mije lot
eshte e kote, eshte e kote
zemrat tona ndahen sot

-II-

Me fjal t`mira nuk e don
me mashtrime vet gabon
deshte s`deshte kush po t`vet
qysh e lype e ke gjet

Ref:
Eshte e kote, eshte e kote
nje buzqeshje nje mije lot
eshte e kote, eshte e kote
zemrat tona ndahen sot
Ylber Idrizi
Publikimi: 27/02/2011
Muzika: Xheni Meçe
Teksti: Hazbi Thera
Video Produksioni: MAF Production


Ylber Idrizi - Eshte E Kote
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Eshte E Kote".
3. Video është e këngës "Eshte E Kote", por nuk këndohet nga Ylber Idrizi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

2

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Ylber Idrizi:


Komente 0