Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ylli Baka & Agron Llakaj - Miniera E Floririt Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

MINERA QYTETI I ZEMRES KU HODHA HAPAT E PARA
MUZIK E EMBEL I VJOSES SINFONI QE NDJEK NGA MBRAPA.

ATJE LARGE E KAME LENE QE KUR MINEREN TIME
O THESAR MBI THESAR ERE E NGROHTE E THELLESIVE.

(2)
KOHERAT SHKUAN U LARGUAN SI ZOGJT NE VERAT E TJERA
ARI S MBETET NE SYTAR MEMALIAJ MOJ MINERA.

SI GJERDAN TE RREH FOL VJOSA O SHPIRT BUKURI NE BOTE STRHEA E PARE DHE E FUNDIT
PER TE GJITHE MEMALIJOT.

O QYTETI I PA GJURMET TE KENDOJE ME MALL DHE UNE
O MINERA E FLORIRIT A LOTI NE DRITEN E SYRIT.

(2)
KOHERAT SHKUAN U LARGUAN SI ZOGJT NE VERAT E TJERA
ARI S MBETET NE SYTAR MEMALIAJ MOJ MINERA

(2)
NDIZET VALLJA GJEMON KENGA KENDON
SHPIRTI KENDON ZEMRA KU RRJEDH LUMI
KU FRYN ERA MEMALIAJ MOJ MINIERA


Ky tekst u dërgua nga Daniel ArisYlli Baka & Agron Llakaj
Renditja: Top 200
Publikimi: 03/06/2021
Muzika: Klodian Qafoku
Teksti: Arben Duka & Agron Llakaj
Fotografia: Arber Shehu


Ylli Baka & Agron Llakaj - Miniera E Floririt
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Miniera E Floririt".
3. Video është e këngës "Miniera E Floririt", por nuk këndohet nga Ylli Baka & Agron Llakaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ylli Baka:


Komente 0