Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Gjeniu I Vogel 1

Prezantuesit: Alketa Vejsiu
TV/Radio: TV Klan / Radio Klan


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  4


Komente mbi këtë festival


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet