Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Official Video Kërko Video Top 200

Kengetare Te Ndryshem - Prane Njeri Tjetrit  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  21

Komente

2 🔥

30/11/2012

2012-11-30T06:32:58+00:00

Featuring

Myfarete Laze

Featuring

Eliza Hoxha

Featuring

Eltina Minarolli

Featuring

Kejsi Tola

Featuring

Big Basta

Featuring

Ardit Çuni

Featuring

Flaka Krelani

Featuring

Amarildo Shahinaj

Featuring

Xhensila Myrtezaj

Muzika:

Ardit Çuni

Muzika:

Eltina Minarolli

Teksti:

Gramoz Kotroci

Orkestrimi:

Arjon Gjini

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 12
Kendojne: Myfarete Laze, Eliza Hoxha, Xhensila Myrtezaj, Eltina Minarolli, Ardit Cuni, A.D.A, Big Basta, Flaka Krelani, Kejsi Tola.

XHENSILA:
Shetis une neper rruge,
frymat, tingujt i ndjej

ELTINA:
Eshte mire te degjosh,
nje fjale te vertet

KEJSI:
Cdo rruge tek ti me sjell,
zemra drejtimin gjen

FLAKA&ELIZA:
Nder vite,kujtime
ti pjes e endrres time je,
per mua je

TE GJITHE:
Kur djelli te na zgjoje,
me endrren qe jetojme.
Prane njeri-tjetrit sot,
dashurine dhurojme

ELIZA:
E madhe dy krenare,
mban emrin Shqipetare

A.D.A BAND:
Me ngjyrat Kuq e Zi,
jeton ne perjetesi

ARDITI:
Cdo rruge tek ti me sjell

ARDITI&FLAKA:
Zemra drejtimin gjen

MYFARETE:
Nder vite kujtime,
ti pjes e endrres time je
per mua je


Më Shumë Këngë Nga Kengetare Te Ndryshem:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet